Торт Пташине молоко

Торт Пташине молоко
Рецепти з фото > Десерти та випічка > Пудинги, суфле, морозиво > Торт Пташине молоко
Переглядів: 7720
Торт Пташине молоко 4.5 7720
Кухня: Час приготування: 300 ( 150 ) хв Кількість: 16 порцій

 

Якщо вам потрібний десерт, який припаде до смаку усім без винятку, 100% хіт – приготуйте торт Пташине молоко. Наслухаєтесь компліментів – і не дивно, адже про делікатну консистенцію крему-суфле сміливо можна сказати: так смакує сама ніжність.
Пташине молоко
Для глазурі:
Какао-порошок75 г (5 стол. ложок)
Молоко50 мл
Масло50 г
Цукор100 г
Для крему:
Яйце10 шт
Цукор400 г (2 склянки)
Молоко250 мл (1 склянка)
Масло300 г
Желатин 40 г (3,5 стол. ложки)
Вода200 мл
Борошно пшеничне вищого ґатунку25 г (1 стол. ложка)
Для тіста:
Яйце4 шт
Цукор200 г (1 склянка)
Борошно пшеничне вищого ґатунку160 г (1 склянка)
Пташине молоко Для тіста на паляниці відділити 4 білки від жовтків, білки збити на таку густу піну, щоб, якби посудину із ними перевернути, білки не виливалися б (пробувати обережно!). Відокремлені 4 жовтки розтерти з 200 г цукру до побіління. З’єднати білки, жовткову масу і 1 склянку борошна, перемішати ложкою вертикальними рухами.
Пташине молоко На торт Пташине молоко вам буде потрібна роз’ємна форма діаметром 26-27 см. Поки що бортик форми можна відкласти, а дно вистелити папером або, принаймні, щедро змастити маслом. Тісто поділити на 2 порції, випікати по 30 хв при температурі 150 градусів. Важливо: доки паляниці теплі, відокремити їх від дна (чи паперу).
Пташине молоко Для крему-суфле на торт Пташине молоко відділити решту 10 білків від жовтків (білки в посудину об’ємом не менше 2,5 л, жовтки – в 1,5-2 літрову каструлю). Жовтки розтерти з 200 г цукру до побіління, підмішати 250 мл молока і 1 стол. ложку борошна, щоб не було грудочок.
Пташине молоко Каструлю з жовтковою масою розмістити в більшій каструлі, заповненій водою так, щоб менша каструля була занурена у воду. Всю конструкцію покласти на вогонь (‘водяна баня’) і масу безперервно мішати, аж поки не почне гуснути (коли досягне температури 70 градусів). Потім меншу каструлю занурити в холодну воду, щоб маса вистигала.
Пташине молоко Поки жовткова маса студиться, можна приготувати шоколадну глазур: какао, решту 50 мл молока, 100 г цукру 50 г масла з’єднати і, постійно мішаючи, нагрівати на помірному вогні до повного розчинення цукрових кристаликів.
Пташине молоко Тепер друга частина крему-суфле на торт Пташине молоко. Желатин замочити у 200 мл води і нагрівати на водяній бані, аж поки желатин не розчиниться, але слідкувати, аби розчин желатину не нагрівався більше 60 градусів, бо тоді продукт набуде неприємного запаху. Підготувавши желатин, берімось до білків: їх треба збити з 200 г цукру на піну і потім підмішати желатин.
Пташине молоко Саме час вистиглу жовткову масу розтерти з 300 г масла, потім до всього підмішати білки з желатином. На підходящу таріль викласти бортик від роз’ємної форми, всередину намістити нижню паляницю. Зверху викласти крем-суфле, гарно розрівняти і усе накрити другою паляницею. Торт Пташине молоко змастити шоколадною глазур’ю і покласти в холод на 2-3 год.
Пташине молоко Торт Пташине молоко має порівняно невеликий термін придатності – 1-2 доби. Але аж стільки торт Пташине молоко все одно не простоїть, бо, будьте певні, його просто зметуть зі столу.Більше рецептів: домашнє морозиво, десерт Бите скло, безе або меренги, торт Наполеон з яблучною начинкою.

 

Торт Пташине молоко https://smakplus.com/wp-content/gallery/00200-ptashyne-moloko/03ptashmol09.JPG Array SMAKplus.com uk Торт Пташине молоко Торт Пташине молоко SMAKplus.com https://smakplus.com/favico.ico
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію2600 г160 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)133.66 грн8.35 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
293 ккал (висока)6.9 г15.3 г33.6 г

Залишити відповідь

Сирні пампушки рекомендуємо: Сирні пампушки
Груші у вині – десерт Pere al barolo рекомендуємо: Груші у вині – десерт Pere al barolo
Десерт ПанаКота – десерт Panna cotta рекомендуємо: Десерт ПанаКота – десерт Panna cotta