Торт з маком – Пляцок з маком

Торт з маком – Пляцок з маком
Рецепти з фото > Десерти та випічка > Торти > Торт з маком – Пляцок з маком
Переглядів: 14161
Торт з маком – Пляцок з маком 4.5 14161
Кухня: Час приготування: 720 ( 240 ) хв Кількість: 16 порцій

 

Торт з маком Драбинка чи просто пляцок з маком, звичайно, вимагає трохи часу і зусиль, але ця делікатна випічка варта кожної хвилини, проведеної на кухні! Ніжні м’які паляниці, одна з яких – рулети з маком, перекладені заварним кремом, просто тануть у роті!
Торт з маком
Для крему:
Масло250 г
Молоко500 мл
Цукор150 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку50 г (2 стол. ложки)
Крохмаль картопляний30 г (2 стол. ложки)
Для начинки:
Мак150 г (1 склянка)
Білок3 шт
Цукор100 г
Для тіста:
Борошно пшеничне вищого ґатунку650 г (4 чубні склянки)
Яйце1 шт
Жовток3 шт
Цукор250 г (1 склянка)
Масло250 г
Сметана200 г (1 склянка)
Амоній харчовий7 г (1 чайн. ложка)
Торт з маком Мак на торт з маком залити окропом, залишити на 10 хв. Потім мак відцідити за допомогою дрібного сита і тричі пропустити через м’ясорубку. Три білки відділити від жовтків і збити зі 100 г цукру на круту піну. Збиті білки тимчасово покласти в холодильник.
Торт з маком Половину масла (250 г) на торт з маком залишити на 10 хв при кімнатній температурі. Борошно (500 г) на пляцок з маком змішати з амонієм. Яйце і 3 жовтки розтерти з 1 склянкою цукру, потім підмішати сметану, розм’якле масло і підготоване борошно з амонієм.
Торт з маком З половини тіста на пляцок з маком спекти 2 паляниці на торт: викладати ложкою в прямокутну форму, застелену папером, і пекти по 20 хв при температурі 180 градусів. До решти тіста на торт з маком підмішати ще 150 г (неповну склянку) борошна.
Торт з маком Поки верхня і нижня паляниці на торт з маком печуться в духовці, можна підготувати макову начинку: охолоджені білки змішати з вистиглим маком.
Торт з маком Решту тіста на пляцок поділити на 5 частин. Кожну розкачувати, начиняти маком і скручувати рулетом. Рулети з маком по одному зсувати на папір для випікання, один попри одного, рядочком. Паляницю з рулетів пекти 35 хв при 180 градусів.
Торт з маком У половині молока розчинити крохмаль, до решти молока підмішати 150 г цукру і 50 г (2 стол. ложки) борошна. Молоко з борошном на пляцок з маком, постійно помішуючи, довести до кипіння і варити 5 хв. Потім долити молоко з крохмалем, знову довести до кипіння і одразу ж зняти з вогню.
Торт з маком Почекати, поки вистигнуть паляниці і молочно-борошняно-крохмальна маса на торт з маком. Потім до останньої підмішати 250 г масла і приготувати крем. Паляниці перекласти заварним кремом і скласти торт (паляниця з макових рулетів має бути посередині). Торт з маком Драбинка покласти в холодильник мінімум на 4 год.
Торт з маком Торт з маком (пляцок з маком) можна прикрасити мигдалевими пластівцями, кокосовою стружкою чи, наприклад, залити шоколадною помадкою, як Захер чи посипати пудрою як маково-горіховий торт.
Торт з маком – Пляцок з маком https://smakplus.com/wp-content/gallery/00152-tort-z-makom/03drabynka-10.jpg Array SMAKplus.com uk Торт з маком – Пляцок з маком Торт з маком – Пляцок з маком SMAKplus.com https://smakplus.com/favico.ico
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію2750 г170 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)154.22 грн9.64 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
356 ккал (висока)5.3 г20.7 г38.3 г
Категорія: Меню:

Залишити відповідь

Пляцок Небо в роті – Торт Небо в роті рекомендуємо: Пляцок Небо в роті – Торт Небо в роті
Торт Шоколадна смерть рекомендуємо: Торт Шоколадна смерть
Торт Спартак рекомендуємо: Торт Спартак