Вафельний торт – перекладені вафлі

Вафельний торт – перекладені вафлі
Переглядів: 8725
Вафельний торт – перекладені вафлі 4.5 8725
Кухня: Час приготування: 20 ( 20 ) хв Кількість: 10 порцій
Практично в кожній крамниці можна купити готові вафельні коржі для тортів. Традиційно такі вафлі перекладають згущеним молоком, але є інший рецепт – з молочною помадкою з цукерок типу ‘Корівка’. Спробуйте, багатьом цей вафельний торт смакує набагато більше!
Вафлі перекладені
Для страви:
Цукерки400 г (неглазуровані з молочної помадки типу Корівка)
Масло150 г
Вафельні коржі112 г (1 пачка)
Вафлі перекладені Спочатку приготувати помадку на вафлі. Масло розтопити на повільному вогні, додати подрібнені (покраяні ножем або просто сяк-так поламані) цукерки. Зняти з вогню і перемішувати, доки помадка не стане однорідною.
Вафлі перекладені Якщо маєте під руками блендер, можна скористатись ним – помадка на вафельний торт набуде потрібної однорідності набагато швидше.
Вафлі перекладені На кожний вафельний корж викласти 3-4 стол. ложки помадки і розмастити так, щоб помадка заледве затерла дірочки (тоді вафлі будуть триматися купи, при цьому вафельний торт збереже свої хрусткі властивості).
Вафлі перекладені Готовий вафельний торт можна подавати на стіл одразу після приготування – і в цьому його безсумнівна перевага над багатьма іншими десертами, а ще краще – залишити вафлі на 1 год під пресом, наприклад, притиснувши кухонною дошкою. За бажанням, можна посипати вафельний торт какао.

Більше рецептів: домашні вафлі з начинкою, кошички з кремом, рогалики з шоколадною начинкою, данське печиво, вівсяне печиво.

 

Прокоментуй!
Практично в кожній крамниці можна купити готові вафельні коржі для...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі