Вареники з лівером

Вареники з лівером
Переглядів: 12624
Переглядів: 4.6 12624
Кухня: Час приготування: 90 ( 45 ) хв Кількість: 6 порцій
Легені 500 г Цибуля 150 г (2 шт)Олія 50 мл (3 стол. ложки)Сіль 10 г (приблизно 1 чайн. ложка)Перець чорний мелений 1 г (за смаком)Лавровий листок 1 г (2-3 шт)Сіль 30 г (1 стол. ложка)Борошно пшеничне грубого помелу 160 г (1 склянка)Борошно пшеничне вищого ґатунку 200 г (1 склянка і ще 1/4 склянки - на обкачування)Яйце 1 шт Сіль 2 г (1 дрібка)Вода 150 мл
Ви любите вареники з лівером? Якщо вагаєтесь із відповіддю, то, скоріш за все, ви ніколи не куштували їх! Справжні вареники з лівером – ніжні, соковиті і корисні – так, корисні, бо готуються з борошна грубого помелу.
Вареники з лівером
Для начинки:
Легені 500 г
Цибуля 150 г (2 шт)
Олія 50 мл (3 стол. ложки)
Сіль 10 г (приблизно 1 чайн. ложка)
Перець чорний мелений 1 г (за смаком)
Лавровий листок 1 г (2-3 шт)
Для окропу:
Сіль 30 г (1 стол. ложка)
Для тіста:
Борошно пшеничне грубого помелу 160 г (1 склянка)
Борошно пшеничне вищого ґатунку 200 г (1 склянка і ще 1/4 склянки - на обкачування)
Яйце 1 шт
Сіль 2 г (1 дрібка)
Вода 150 мл
Вареники з лівером Приготувати начинку. Закип’ятити 3-3,5 л води, вкинути 1 чайн. ложку солі і лавровий листок. Легені з цибулею зварити до готовності (приблизно 30 хв). Потім легені покраяти на шматки, заодно прибрати грубі жили, і разом з цибулею перемолоти на м’ясорубці. Начинку поперчити, полити олією і перемішати.
Вареники з лівером Борошно (по 1 склянці грубого помелу і вищого ґатунку) висипати гіркою, посередині зробити ямку. Вибити яйце, вкинути дрібку солі і, поступово підливаючи 150 мл холодної води, іншою рукою замісити гладке тісто. Розділити його на 4 частини, сформувати `ковбаски` і кожну покраяти на 12-15 часточок.
Вареники з лівером З часточок тіста сформувати кульки, обкачати їх у борошні і скласти до придатного для зберігання їжі поліетиленового пакета (так тісто не пересихатиме). Щоб кульки не зліплювались між собою, пакет треба час від часу струшувати. Тим часом поставити на вогонь 4-4.5 л води.
Вареники з лівером Кульки з тіста по одній розкачувати на палянички товщиною 2 мм, зверху класти по ложечці начинки (начинка не повинна виступати за край тіста, інакше вареники розваряться – тісто розкриється і начинка опиниться у воді). Кожну паляничку з начинкою скласти навпіл, краї акуратно зліпити докупи.
Вареники з лівером Коли вода закипить, вкинути в каструлю 1 стол. ложку солі і вареники. Одразу ж обережно помішати, щоб вареники не пристали до дна. Дочекатись, поки вода знову закипить, і варити 3 хв. Потім вареники вибрати на друшляк і промити холодною водою.
Вареники з лівером Вареники з лівером чудово смакують з домашнім майонезом (наприклад, змішаним із січеною зеленню за смаком), бурачками з хроном чи підливою мачанкою.
125 Вареники з лівером https://smakplus.com/wp-content/gallery/cache/932_crop_828x621_02varzliver-07.jpg вареник, лівер, рецепт, фото SMAKplus.com uk Ви любите вареники з лівером? Якщо вагаєтесь із відповіддю, то, скоріш за все, ви ніколи не куштували їх! Справжні вареники з лівером - ніжні, соковиті і корисні - так, корисні, бо готуються з борошна грубого помелу. Ви любите вареники з лівером? Якщо вагаєтесь із відповіддю, то, скоріш за все, ви ніколи не куштували їх! Справжні вареники з лівером - ніжні, соковиті і корисні - так, корисні, бо готуються з борошна грубого помелу. Вареники з лівером SMAKplus.com https://smakplus.com/favicon.ico Вареники з лівером Вареники з лівером https://smakplus.com/
(+) Додаткова інфо: калорії, ціни і ін.(для зареєстрованих користувачів)
Будь ласка, зареєструйтесь, щоб мати доступ до контенту
Вага всього / на порцію1310 г220 г
Вартість продуктів всього / на порцію (орієнтовна)33.46 грн5.58 грн
Поживна (харчова) цінність на 100 г:
КалорійністьБілкиЖириВуглеводи
414 ккал (висока)9.3 г6.3 г19.2 г
414 Калорійність9.3 Білки6.3 Жири19.2 Вуглеводи
Корисні поради:Для легень потрібна велика каструля, бо цей субпродукт під час варіння значно збільшуються в об'ємі.

Залишити відповідь

Книш з начинкою з картоплі і гречки рекомендуємо: Книш з начинкою з картоплі і гречки
Соус з кабачків до макаронів рекомендуємо: Соус з кабачків до макаронів
Українські галушки рекомендуємо: Українські галушки