Зелений борщ – суп зі щавлю (кваску)

Зелений борщ – суп зі щавлю (кваску)
Переглядів: 9390
Зелений борщ – суп зі щавлю (кваску) 4.5 9390
Кухня: Час приготування: 40 ( 25 ) хв Кількість: 14 порцій
Зелений борщ Зелений борщ або суп зі щавлю (кваску) – традиційно весняна страва, але в сучасних умовах його можна готувати цілий рік. Яйця на суп зварити накруто (8 хвилин), залити холодною водою, потім обібрати.
Зелений борщ Цибулю, моркву і селеру, обібравши, пошаткувати на соломку і перекласти в каструлю, в якій будете варити зелений борщ чи суп зі щавлю (місткістю не менше 5 л).
Зелений борщ Підготовані овочі на зелений борщ (суп зі щавлю) обсмажити, постійно помішуючи, на великому вогні на олії. Потім залити 3 л холодної води і довести борщ до кипіння.
Зелений борщ Картоплю на зелений борщ покраяти на кубики, капусту розібрати на суцвіття. Підготовані овочі на суп зі щавлю разом з горошком покласти в киплячу юшку, варити зелений борщ до готовності (25-30 хв).
Зелений борщ Щавель (квасок), кріп і петрушку перебрати, дрібно посікти, вкинути до юшки, посолити, поперчити, додати лавровий листок. Суп зі щавлю довести до кипіння і вимкнути вогонь.
Зелений борщ Зелений борщ чи суп зі щавлю (кваску) традиційно подають зі сметаною і звареним накруто яйцем.Більше рецептів: борщ по-львівськи, білий борщ, салат Мізерія. Більше про борщ: історія борщу.
Прокоментуй!
Зелений борщ або суп зі щавлю (кваску) – традиційно весняна страва, але...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі