Як просто зробити мак з тканини

Як просто зробити мак з тканини
Рецепти з фото > Статті > Ідеї > Як просто зробити мак з тканини

Якщо вам потрібно виготовити квітку маку з тканини – чи мак як міжнародний символ пам’яті солдат, полеглих на фронті, а чи просто прикрасу, на вінок, шпильку або брошку – а особливих навичок з виготовлення штучних квітів у вас нема – скористайтесь цією простою схемою.

Мак Для 1 квітки вам буде потрібно 40 см червоної атласної стрічки шириною 5 см, приблизно 40 см чорної товстої нитки (№10 чи ірису), скріпка або дротик, з приладдя – свічка, голка з ниткою, ножиці, лінійка.
Мак Відміряти і відрізати потрібну кількість стрічки (40 см) на одну квітку маку.
Мак Скласти стрічку навпіл, розрізати. Далі ще навпіл, знову розрізати і ще раз так само, поки у вас не утвориться 8 квадратів 5Х5 см – це заготовки пелюсток на мак.
Мак В кожному квадраті тканини, обрізавши зайве, заокруглити кути: спочатку легко зрізати один, далі великим півколом другий і легко – третій.
Мак Таким самим чином обрізати всі 8 квадратів, щоб утворились 8 пелюсток – наш мак матиме саме стільки.
Мак Краї кожної пелюстки, розтягуючи по можливості, обпалити на полум’ї свічки.
Мак Підготувати серединку квітки маку. Товсту чорну нитку намотати на долоню (на 1 квітку – приблизно 10 витків) і зняти з руки.
Мак Скріпку розігнути, в меншу петлю просунути моток чорної нитки, потім моток зігнути навпіл.
Мак Моток перев’язати близько до петлі скріпки відрізком такої ж чорної нитки. Протилежні кінці мотка розітнути ножицями – це будуть тичинки маку.
Мак Пелюстки маку з тканини загорнути навколо тичинок з нитки і пришити-закріпити за допомогою голки з ниткою. Так само вчинити з усіма пелюстками по черзі.
Мак Нитку закріпити, обрізати, кінці зафіксувати гарячим воском або, наприклад, лаком для нігтів.
Мак Пелюстки гарно розправити – і ось: мак з тканини готовий!
Як просто зробити мак з тканини https://smakplus.com/wp-content/gallery/00043-thermometer/mak12.jpg Array SMAKplus.com uk Як просто зробити мак з тканини Як просто зробити мак з тканини SMAKplus.com https://smakplus.com/favico.ico

Коментарів: 1

Залишити відповідь