Картопля по-селянськи

Картопля по-селянськи
Переглядів: 8040
Картопля по-селянськи 4.5 8040
Кухня: Час приготування: 90 ( 20 ) хв Кількість: 8 порцій
Колись, бувало, бачу дрібну картоплю на базарі, міркую: ‘Дрібна – значить, є надія, що без ‘хімії’ і не ГМО’. Але ж як уявлю, як довго і нудно кожну бульбочку чистити, зразу охота пропадає щось готувати із такої дрібноти. Аж та-даам! є картопля по-селянськи – без зайвої мороки, дуже смачно і можна готувати з бульби будь-якого ‘калібру’.
Картопля по-селянськи
Для страви:
Картопля2 кг (найкраще - молода)
Олія100 мл
Сіль30 г (1 стол. ложка)
Карі3 г (1 чайн. ложка)
Орегано3 г (1 чайн. ложка)
Картопля по-селянськи Картоплю залити водою і залишити на 10 хв. Потім ретельно, щіткою, помити, сполокати під проточною водою. Далі розкласти на 3 купки: більші бульби, середні і зовсім дрібні. Дрібні залишити цілими, середні картоплини розрізати навпіл кожну, великі – на чверті, щоб уся картопля по-селянськи була приблизно однаковими шматочками.
Картопля по-селянськи Підготовану картоплю посипати сіллю, карі і орегано, або якимись іншими приправами за смаком. Для цього зручно скласти картоплю до просторого целофанового пакета, додати сіль, приправи і струшувати пакет, щоб картопля рівномірно покрилась спеціями.
Картопля по-селянськи Підготовану картоплю викласти у форму для запікання, полити олією і запікати 1-1,5 год при температурі 200 градусів (ча запікання залежить від розміру шматочків). Можна 1-2 рази під час запікання перемішати, щоб картопля по-селянськи була рівномірно покрита олією.
Картопля по-селянськи Приготуйте до картоплі по-селянськи домашній майонез, кетчуп – і матимете ситну перекуску, як у відомому закладі швидкого харчування, але цілком корисну для здоров’я, та ще й у 20 разів дешевше ;).
Прокоментуй!
Колись, бувало, бачу дрібну картоплю на базарі, міркую: ‘Дрібна –...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі