Домашнє вівсяне печиво

Домашнє вівсяне печиво
Переглядів: 36446
Домашнє вівсяне печиво 4.5 36446
Кухня: Час приготування: 90 ( 15 ) хв Кількість: 6 порцій
Про вівсяне печиво і його користь: коли римляни прийшли в Британію, то підкорили англійців, але не шотландців. Почали кпити: ‘В Англії овес їдять коні, а в Шотландії – люди’. На що шотландці відповідали: ‘Тому Англія славиться сильними і здоровими кіньми, а Шотландія – людьми’.
Вівсяне печиво
Для страви:
Вівсяні пластівці150 г (1,5 склянки)
Борошно пшеничне вищого ґатунку150 г (1 неповна склянка)
Цукор150 г (3/4 склянки)
Яйце1 шт
Мед30 г (1 стол. ложка)
Масло100 г
Кориця2 г (1/2 чайн. ложки)
Розпушувач тіста3 г (1/2 чайн. ложки)
Сіль2 г (1/4 чайн. ложки)
Вівсяне печиво Яйце розтерти з цукром до побіління. Додати мед, покраяне на шматочки масло і продовжувати розтирати до однорідності (випічка буде ніжною).
Вівсяне печиво До борошна додати сіль, корицю (щоб вівсяне печиво було особливо ароматним) і розпушувач, все перемішати або просіяти разом, щоб випічка не мала зайвих грудочок.
Вівсяне печиво До яєчної суміші додати борошняну і вівсяні пластівці, замісити тісто на домашнє вівсяне печиво і покласти в холод на 1 год.
Вівсяне печиво З тіста формувати невеличкі палянички – майбутнє домашнє вівсяне печиво, викладати на деко, застелене папером для випікання, на відстані 1 см одну від одної.
Вівсяне печиво Пекти 15 хв при температурі 180 градусів. Готове домашнє вівсяне печиво знімати з дека, поки тепле. Вівсяне печиво, за переказами, – випічка, винайдена шотландцями, але користати з гарного рецепта можемо і ми!

Більше рецептів: святкове печиво, рогалики з начинкою, данське домашнє печиво.

Прокоментуй!
Про вівсяне печиво і його користь: коли римляни прийшли в...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі