Рогалики з начинкою – рогалики з шоколадом

Рогалики з начинкою – рогалики з шоколадом
Переглядів: 6728
Рогалики з начинкою – рогалики з шоколадом 4.5 6728
Кухня: Час приготування: 45 ( 30 ) хв Кількість: 8 порцій
Рогалики з шоколадом чи рогалики з начинкою – готувати легко, смакувати приємно! Для дівочих посиденьок, як солодкий сюрприз для найрідніших (діти змітають їх на раз) – рогалики з шоколадною начинкою – те, що потрібно!
Рогалики з шоколадною начинкою
Для страви:
Яйце1 шт
Цукор100 г
Кефір100 мл
Масло100 г
Борошно пшеничне вищого ґатунку320 г (2 склянки)
Розпушувач тіста3 г (1/2 чайн. ложки)
Шоколад чорний50 г (1/2 плитки)
Рогалики з шоколадною начинкою Яйце виделкою розмішати з цукром і кефіром. Борошно з розпушувачем перетерти з маслом руками на дрібні крихти. Поступово доливаючи яєчну суміш, замістити тісто і розрізати його на 4 частини.
Рогалики з шоколадною начинкою Одну чверть тіста тонко розкачати на круглу паляничку, покраяти на 8 частин-секторів. Ближче до краю палянички викласти по шматочку шоколаду.
Рогалики з шоколадною начинкою Загортати рогалики можна різними способами. Мені подобається так: узятись за кутики сектора, трохи витягнути їх і скласти докупи над шоколадною начинкою.
Рогалики з шоколадною начинкою Далі закрутити рогалики з шоколадною начинкою від краю до центру. Так само зробити із іншими чвертями тіста.
Рогалики з шоколадною начинкою Рогалики з шоколадною начинкою перекласти на деко, вистелене папером для випікання.Між рогаликами залишити трохи місця, бо під час випікання вони збільшаться в об’ємі. Пекти 15 хв при температурі 200 градусів.
Рогалики з шоколадною начинкою Рогалики можна готувати не з шоколадною начинкою, а, наприклад, шматочками яблук з варення, вишнями, маком, марципанами – усім, що знайдеться підходящого на кухні.

Більше рецептів: святкове печиво, домашнє вівсяне печиво, данське домашнє печиво.

Корисні поради:Не варто 'здешевлювати' рецепт, заміняючи масло на, наприклад, маргарин. Смак і аромат вершкового масла нічим не заміниш.
Прокоментуй!
Рогалики з шоколадом чи рогалики з начинкою – готувати легко,...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі