В’ялені помідори ‘майже як італійські’

В’ялені помідори ‘майже як італійські’
Переглядів: 4705
В’ялені помідори ‘майже як італійські’ 4.5 4705
Кухня: Час приготування: 130 ( 10 ) хв Кількість: 4 порції
Нема можливості привезти баночку цієї універсальної закуски-приправи і взагалі смакоти з Італії? Італійські в’ялені помідори можна легко приготувати і в нас, в домашніх умовах. Ще вагаєтесь, чи готувати в’ялені помідори вдома? Порівняйте ціну – домашні приблизно в 30 (!) разів дешевші ‘магазинних’.
В'ялені помідори
На 1 півлітрову банку:
Помідори1 кг
Сіль30 г (1 стол. ложка)
Часник15 г (3 зубчики)
Базилік15 г (1-2 гілочки)
Олія150 мл
В'ялені помідори Помідори помити, покраяти на половинки і розкласти зрізами догори на решітці духовки, застеливши її перед цим папером для випікання.
В'ялені помідори Помідори посолити і тримати в духовці з привідчиненими дверцятами 2 год при температурі 100 градусів (слідкуйте, щоб помідори бува не почали підгоряти!).
В'ялені помідори Готові в’ялені помідори ‘майже як італійські’ щільно поскладати в півлітрову баночку (як підготувати банки, дивіться в рецепті варення з яблук), чергуючи овочі, листочки базиліку і шматочки часнику, залити олією.
В'ялені помідори Щільно закрити кришкою і все – pomodori secchi готові! Італійські в’ялені помідори зберігаються до півроку в холодильнику. Дещо ми, звичайно, замінили: в Італії свої сорти помідорів? – але наш ‘Чумак’ або будь-які інші м’ясисті помідори-сливки не поступаються італійським, помідори сушать під відкритим небом? – ми використали духовку (і так, до речі, зекономили час), в’ялені помідори заливають оливковою олією? – замість неї можна використати звичну соняшникову, додавши, за бажанням, трохи оливкової для аромату. Той випадок, коли від заміни смак страви не постраждав. Рецепти, для яких традиційно можна використовувати італійські pomodori secchi: піца, спагеті болоньєзе, лазанья, равіолі.

 

Прокоментуй!
Нема можливості привезти баночку цієї універсальної закуски-приправи і взагалі смакоти з...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі