Десерт Цицька

Десерт Цицька
Переглядів: 10783
Десерт Цицька 4.5 10783
Кухня: Час приготування: 380 ( 20 ) хв Кількість: 12 порцій
Шматочки фруктів, ягід, горіхів у сметанному желе, все застигає в круглій мисці, а, коли ми подаємо цю смакоту на стіл, десерт Цицька має характерну форму, ще й холітається від найменшого руху (і зразу стає зрозумілим, звідки взялась назва цієї старовинної страви).
Десерт
Для страви:
Малина300 г
Яблука300 г
Груші300 г
Абрикоси300 г
Кеш'ю300 г
Сметана500 г
Цукор150 г
Желатин 25 г (2 стол. ложки)
Вода150 мл
Десерт Малину промити і перетиснути крізь сито, прибравши таким чином зернятка. Розчинити в 75 мл гарячої води (приблизно 60 градусів – суміш на десерт найкраще перевіряти за допомогою спеціального кухонного термометра) 1 стол. ложку желатину.
Десерт Розчинений желатин процідити до перетертої малини, гарно перемішати, вилити на пласку велику таріль і покласти до холодильника приблизно на 2 год. Коли малинове желе застигне, порізати його на кубики.
Десерт Абрикоси, вийнявши кісточки, порізати на невеликі часточки. Яблука і груші обібрати, вирізати серединки, м’якоть покраяти на кубики. Горіхи посікти. Розчинити у 75 мл гарячої води (приблизно 60 градусів) 1 стол. ложку желатину.
Десерт Сметану легко збити з цукром, процідити до неї желатиновий розчин і перемішати. Потім у десерт додати підготовані кубики малинового желе, фрукти і горіхи, все гарно перемішати.
Десерт Круглу форму об’ємом не менше 1,5 л вистелити харчовою плівкою. До підготованої форми вилити сметанну суміш на десерт, розрівняти і покласти до холодильника мінімум на 4 год.
Десерт Коли десерт Цицька застигне, переверніть його на тарілку і приберіть плівку.  Десерт Цицька гарно смакує з журавлиновим чи ванільним соусом.Більше рецептів: пиріг з ревенем, вареники з чорницями, літній крюшон.
Корисні поради:Замість яблук, груш і абрикосів можна використовувати будь-які ягоди чи фрукти, крім ківі і ананасів (в них є речовини, які перешкоджають утворенню желе).
Прокоментуй!
Шматочки фруктів, ягід, горіхів у сметанному желе, все застигає в...

Залишити відповідь

Пляцок (пиріг) з ревенем рекомендуємо: Пляцок (пиріг) з ревенем
Шашлик у маринаді з ківі рекомендуємо: Шашлик у маринаді з ківі